Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Храмове свято у церкві Різдва Пресвятої Богородиці села Черник

Величне свято Різдва Пресвятої Богородиці є храмовим святом у греко-католицькій церкві «Різдва Пресвятої Богородиці» села Черник Пасічнянської територіальної громади.

Незважаючи на дощову погоду на урочистість чисельно зібралися священнослужителі, вірні, діти, молодь парафії, а також гості, жителі навколишніх сіл.

Отцю Андрію Будзаку, настоятелю церкви УГКЦ Святого Священомученика Йосафата селища Битків, який очолив урочисту Божественну Літургію, співслужили парох «Різдва Пресвятої Богородиці» о. Мирон Тимів та священники Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ. Святі отці разом з вірянами щиро молилися за здоров’я та швидке повернення з Перемогою наших воїнів, які захищають Україну від окупанта, за швидкий мир в Україні та перемогу над ворогом.

Отець Андрій Будзак виголошуючу святкову проповідь з нагоди храмового свята зосередив увагу присутніх на винятковій роль Діви Марії у спасінні людства.

Всечесних отців, парафіян Церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» та гостей, з храмовим святом щиро вітали святі отці – парох с. Пасічна о. Олег Гуляк, парох с. Черник о. Мирон Тимів та парох с. Максимець о. Григорій Данчишин.

Після обряду мирування, за традицією, з нагоди престольного свята священнослужителі здійснили Чин освячення води та скропили Святою водою всіх вірян які завітали на храмове свято.