Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітання сільського голови з храмовим святом Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня, християни Східного обряду відзначають одне з найважливіших свят Церковного року – Різдво Пресвятої Богородиці. У цей день народилась Діва Марія, Мати нашого Спасителя.

В це величне свято, яке розкриває нам не тільки подію народження Божої Матері, а й усю подальшу історію нашого спасіння та сутність християнського життя, парафіяльна громада церкви “Різдва Пресвятої Борогодиці” села Черник відзначає Храмовий празник, який є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року.

Всечесний отець Мирон Тимів, дорога парафіяльна громадо церкви «Різдва Пресвятої Богородиці» села Черник! Прийміть наші щирі вітання із храмовим празником Різдва Пресвятої Богородиці!

Нехай це урочисте свято принесе добро і достаток до Ваших осель, затишок та Господню благодать. Хай слово Боже наповнить Ваші серця любов’ю, щирістю та надією на краще майбутнє.

Нехай Всемилостивий Господь Бог дарує нам мир і спокій на нашій рідній землі, захистить від життєвих негараздів, допоможе у здійсненні світлих задумів та надихає всіх нас на добрі справи на благо та добробут Ваших родин, нашої громади та рідної України!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, староста Зеленського старостинського округу Василь Осташук.