Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек-2022 з успіхом пройшов в Пасічнянському ліцеї

Враховуючи рекомендації щодо проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який в 2022 році проходить під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи», план роботи Пасічнянського ліцею був насичений різноманітними та цікавими заходами, до проведення яких було залучено педагогічних працівників та учнів всіх класів.

Одним з таких заходів, які пройшли в цьому навчальному закладі, став конкурс патріотичних віршів «Все буде Україна» присвячений Дню Захисника України, Дню українського козацтва та 80-ій річниці створення УПА що підготувала та провела шкільна медіатека Пасічнянського ліцею, спільно з педагогічним колективом. В конкурсі патріотичних віршів взяли участь учні 5-6 класів, які читали вірші про рідну Україну.

За рішенням професійного журі, очолюваного вчителем Пасічнянського ліцею Євгеном Луцівим, призові місця в конкурсі патріотичних віршів «Все буде Україна» отримали:

ТРЕТЄ місце – учениця 5-Б класу Юлія Гаврильчук;

ДРУГЕ місце – учениця 5-А класу Тетяна Хопта;

ПЕРШЕ місце – учениця 5-Г класу Лілія Зварич, учениця 5-Г класу Надія Кудлейчук, учениця 6-Б класу Валерія Онуфрак, учениця 6-Б класу Софія Пітчук.

Переможців та учасників даного конкурсу нагороджено Грамотами та Подяками Пасічнянського ліцею та символічними призами.

Також учасники конкурсу та педагогічні працівники мали змогу в той день переглянути розгорнуті книжкові виставки присвячені Україні підготувлені завідувачем шкільною медіотекою.