Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

17 вересня – День рятівника

День працівників цивільного захисту України (День рятівника)-це професійне свято не тільки працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань – це свято героїчних і самовідданих людей, які з честю та гідністю виконують свої обов’язки, підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і прагнуть якнайшвидше врятувати тих, хто потребує невідкладної допомоги, і для яких немає нічого важливішого, ніж людське життя і здоров’я.

Шановні рятівники, працівники та ветерани рятувальної справи! Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Дозвольте, цього святкового дня побажати усім рятувальникам, ветеранам цієї справи і тих, хто тільки вчиться мужній професії професійних успіхів, міцного здоров’я, бадьорості і сил на довгі роки, благополуччя й удачі, миру, добробуту та оптимізму, сімейного щастя і злагоди!

Переконаний, що ви й надалі збагачуватимете кращі традиції своєї професії, віддано і сумлінно служитимете обраній справі. Зі святом!

Слава Україні!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

З повaгою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.