Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Зустріч Захисника України Василя Лопатчука з учнями Максимецької гімназії, творчим колективом та аматорами сцени Максимецького СБК

Вихідець та житель села Максимець Пасічнянської громади,захисник нашої України та патріот своє держави Василь Іванович Лопатчук завітав до Максимецької гімназії. Захисник, який приїхав на кілька днів у відпустку, знайшов час і бажання на зустріч з вчителями та учнями цього навчального закладу.

Військовослужбовця Василя Лопатчука щиро вітали директор Максимецького ліцею Оксана Михайлюк, вчителі навчального закладу та запросили на щиру розмову з учнями гімназії, які в знак подяки мужньому Захиснику України подарували почесньому гостю власноруч намальовані патріотичні малюнки , які пан Василь передасть своїм побратимам по зброї.

Така ж тепла зустріч воїна Василя Лопатчука, який на передовій захищає Україну від російських окупантів та разом з іншими Героями наближає Перемогу над ворогом, відбулася в Максимецькому сільському будинку культури.

Людину непохитної віри, незламного духу, людину чистої любові до неньки-України, відважного воїна, жителя с. Максимець Василя Лопатчука щиро вітали в стінах закладу культури директор Максимецького СБК Леся Зеленчук, художній керівник цього закладу культури Богдана Завитик та учасники аматорського мистецтва Максимецького сільского будинку культури.

На зустріч з захисником також був запрошений волонтер, вчитель образотворчого мистецтва Максимецької гімназії Дзебчук Іван Петрович.

Василь Лопатчук розповів про себе, як і коли потрапив на передову і побажав усім присутнім віри в себе, віри в Перемогу та майбутнє України. На завершення зустрічі з військовослужбовцем учасники аматорського мистецтва подарували захиснику обереги виготовлені власноручно та малюнки, які намалювали діти.

Наш відважний воїн ‐ Василь щиро подякував всім за привітання, підтримку та щиру молитву, завірив що він та його бойові побратими й надалі будуть захищати Україну від ворога та зроблять все можливе щоб перемога над рашистами була якнайшвидшою.

Богдана Завитик від імені всіх присутніх подякувала мамі цього хороброго юнака Лопатчук Стефанії Миколаївній за те що виховала справжнього патріота України та мужнього воїна.

.

Щасти тобі наш Герою, повертайся з Перемогою і хай Бог береже тебе.

СЛАВА УКРАЇНІ! І ГЕРОЯМ СЛАВА!