Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

24 серпня в Пасічнянській ТГ відбулися пам’ятні заходи з вшанування всіх загиблих в російсько-українській війні жителів громади та освячення меморіальних стендів загиблим воїнам

Українські воїни, наші мужні сини та дочки – символ гідності, незламності, хоробрості та героїзму, кожен захисник чи захисниця вчинили подвиг проти несправедливості, багато з них віддали життя за нову Україну. Тому наш вічний обов’язок назавжди зберегти світлий спомин про наших захисників, які не побоялися протистояти російським окупантам та ціною власного життя боронили наш спокій та виборювали мирне майбутнє своїм нащадкам.

24 серпня 2023 року, в день 32-ої річниці Незалежності України в Пасічняннській громаді відбулися заходи пам’яті та вшанування подвигу жителів громади, які поклали свої життя на вівтар Незалежності нашої держави. У всіх храмах святі отці відправили молебні за Перемогу та мир в Україні та молилися за здоров’я та найскоріше повернення наших воїнів до рідних домівок.

В селах Пнів, Пасічна, Зелена, Білозорина, селищі Битків священнослужителі провели панахиди за загиблими воїнами російсько-української війни та освятили меморіальні стенди двадцяти шістьом загиблим Героям – уродженцям та жителям Пасічнянської громади.

Це: Головченко Юрій Петрович, Габрид Василь Михайлович, Грига Володимир Іванович, Дзебчук Дмитро Васильович, Дмитрук Іван Іванович, Зіник Василь Юрійович, Ковальчук Андрій Іванович, Космірак Василь Романович, Крамар Василь Дмитрович, Лавринович Роман Дмитрович, Лозяк Михайло Петрович, Ломпас Михайло Михайлович, Ломпас Роман Іванович, Лютак Дмитро Анатолієвич, Марич, Борис Іванович, Мельник Роман Миколайович, Михайлюк Володимир Миколайович, Накладюк Василь Васильович, Питлюк Назар Ярославович, Пітчук Іван Іванович, Рогів Микола Васильович, Стебеляк Петро Михайлович, Стецюк Олексій Петрович, Тацяк Степан Іванович, Шпинта Василь Михайлович, Шпинта Іван Іванович.

На цих портретах – молоді, усміхнені, сміливі, та життєрадісні наші захисники, яких завжди пам’ятатимуть такими.

На пам’ятні заходи вшанування полеглих Героїв прийшли рідні, близькі, друзі, однокласники та знайомі загиблих воїнів, жителі громади, представники влади територіальної громади та духовенство. Всі присутні вшанували Героїв новітньої України, які віддали життя за самостійність, цілісність і незалежність України хвилиною мовчання.

Рідні полеглих військових, керівники та жителі громади принесли квіти та засвітили лампадки під портретами Героїв. Тепер на цьому місці кожен зможе вшанувати пам’ять захисників України.

Зі скорботним словом до рідних та близьких загиблих Воїнів, та до всіх присутніх звернулися Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда та заступник сільського голови Тарас Юрчило.

Очільник громади, заступники сільського голови та старости старостинських округів вручили рідним полеглих воїнів пам’ятні відзнаки «Герой сьогодення» , на яких зазначено: «Вічна слава та пам’ять захиснику України, який віддав своє життя за Україну! Щира вдячність Герою за приклад мужності, відваги, патріотизму та любові до Батьківщини! Назавжди в наших серцях!». Керівники громади зі словами вдячності звернулися до батьків, які виховали істинних патріотів, справжніх захисників та відважних воїнів.

Учасники аматорського мистецтва закладів культури Пасічнянської територіальної громади присвятили свої виступи Дню Незалежності України та українським синам і донькам які загинули за Україну, за нас і наше майбутнє