Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання з храмовим святом парафіянам церкви “Успіння Пресвятої Богородиці” селища Битків!

За традицією східної церкви, свято Успіння Пресвятої Богородиці або, як кажуть у народі, Перша Пречиста, належить до переліку дванадцяти найбільших свят церковного року, під час якого згадують упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. В цей день згадуємо про закінчення земного життя Пречистої Діви Марії, але свято є радісним, тому що знаменує відхід Божої Матері до Царства Небесного.

Всечесний отче Володимире, Всечесний отче Петре! Дорога святочна парафіяльна громадо церкви “Успіння Пресвятої Богородиці” селища Битків! Дозвольте від щирого серця привітати Вас із вашим Храмовим Святом, яке є важливим днем для парафіяльної спільноти, коли вона, а разом із нею вся Христова Церква, дякує Богові за всі ласки, одержані протягом року.

Нехай це величне свято наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові. Хай душевна чистота, мир та спокій, добро і достаток будуть у Ваших оселях, а з благословення Матері Божої звершуються милосердні і благі діла. Нехай Матір Божа оберігає та захищає усіх наших Героїв – захисників, дає їм сил та наснаги!

Величаємо Тебе, Пресвята Богородице!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, староста Битківського старостинського округу Олег Юрчилюк.