Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

240 тисяч гривень грантових коштів отримає Пасічнянська ТГ завдяки перемозі в Конкурсі ініціатив місцевих Карпатських громад проєкту «Розвиток спорту – запорука зростання здорової і сильної нації»

Підготовлений Пасічнянською сільською радою проєкт «Розвиток спорту – запорука зростання здорової і сильної нації», переміг в  конкурсі ініціатив місцевих Карпатських громад від Єврорегіон «Карпати-Україна».

Про це  оголосили 9 липня 2021 року під час конференції «Карпати – 30, яка відбулася 9 липня в с. Нижнє Солотвино Ужгородського району Закарпатської області..

На виділених 9,6 млн. грн. з державного бюджету (конкурсний набір 2021 1,0) та 7,9 млн. грн. грантових коштів з обласного бюджету (конкурсний набір 2021 2,0) було подано 472 заявки із Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Чернівецької областей з таких пріоритетних напрямків: «Історико-культурна спадщина», «Безпека громад Карпатського регіону», «Розвиток спорту в гірських громадах», «Природна спадщина», «Подолання наслідків COVID-19» .

І  них визначено 80 проєктів-переможців, по 20  переможців у кожній з чотирьох областей. І саме в пріоритетному напрямку «Розвиток спорту в гірських громадах» (в конкурсному наборі-2021 1,0), із 13 виграних проєктів перемогу отримали два проєкти  з Івано-Франківської області, а саме проєкт «Розвиток спортивного потенціалу молоді Рожнятівської громади», поданий Рожнятівською територіальною громадою, та проєкт Пасічнянської територіальної громади «Розвиток спорту – запорука зростання здорової і сильної нації», заявником якого є громадська організація .заявник проекту «Скеля».


 Завдяки перемозі цього проєкту в Пасічнянську територіальну громаду на розвиток спорту (а саме облаштування універсального спортивного майданчика в смт. Битків) надійде 240 тисяч гривень, які є грантовими коштами державного бюджету.

До речі, конкурсний набір 1.0 (кошти державного бюджету) проводили у рамках проєкту «Карпатська мережа регіонального розвитку», що реалізується спільно Міністерством розвитку громад та територій України, Закарпатською, Івано-Франківською, Львівською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» і фінансується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримки регіональної політики України

Мета програми- допомогти громадам вирішувати проблеми у різних галузях, та зробити Карпати привабливими, безпечними, та спортивними для туристів.