Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

25 листопада – День пам’яті жертв Голодомору в Україні

Цей, сповнений скорботи день, названо Днем пам’яті жертв Голодоморів, які мали місце в 1921-1923 рр., 1932-1933рр. та 1946-1947 рр. У 2023 році ми вшановуємо 90-ту річницю Голодомору в Україні – однієї з найбільших та найжахливіших трагедій українського народу, що сталася в 1932-1933 роках.

Ця страшна подія залишила величезну рану в історії України і її народу. Мільйони українців зазнали голоду, втратили життя, борючись за виживання. Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь.

Цього року Україна вдруге вшановуватиме жертв сталінського геноциду в умовах повномасштабної війни, яка супроводжується геноцидними діями росії проти українців. Трагічні події та злочини, які розгортаються на наших очах, демонструють: жива пам’ять надзвичайно важлива; ті, хто чинить злочини проти людства, мають бути засуджені світовою спільнотою, а жертви – гідно вшановані.

Долучімося в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання.

Запалімо свічки пам’яті, що зігріють душі невинно убієнних…Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

Пам’ятаємо. Єднаємось. Переможемо.