Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

У селі Білозорина Пасічнянської територіальної громади попрощалися з загиблим воїном Сергієм Гладишем

Сергій мав би повернутись до рідного дому з довгоочікуваною перемогою, в обійми до люблячих батьків, дружини, двох донечок, рідних, будуючи плани на майбутнє, але не судилося. 21 листопада 2023 року, на світанку, в військовому госпіталі, куди він потрапив після важкого поранення зупинилося серце Захисника України.

Провести в останню путь військовослужбовця Збройних Сил України, молодшого сержанта, жителя села Білозорина СЕРГІЯ ЯРОСЛАВОВИЧА Гладиша, 1978 року народження, та розділити біль втрати з рідними, прийшли близька та далека родина, однокласники, друзі, сусіди, односельці, священнослужителі, військовослужбовці, бойові побратимами, керівники громади.

«Сьогодні покійний слуга Божий Сергій, який є нашим Героєм – Воїном, який віддав своє життя у боротьбі за Батьківщину відходить до вічності. Відходить по нагороду, яку заслужив своїм життям… Низький кклін від усіх нас, і подяка для нашого воїна. Нехай буде йому слава і всім нашим воїнам, нехай буде їм похвала, і вічна пам’ять»- мовим в скорботному слові під час Чину похорону воїна Сергія о. Володимир Андрусяк.

Панахиду за військовослужбовцем Сергієм Гладишем відслужили в церкві «Вознесіння Господа Ісуса Христа» села Білозорина.

Поховали Сергія Ярославовича Гладиша на новому кладовищі села Пнів з усіма військовими почестями під залпи почесної варти та Державний Гімн України у виконанні духового оркестру.

Світлий, добрий спомин про Сергія Ярославовича Гладиша назавжди залишиться у серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків. Схиляємо голови в глибокій скорботі та висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого.

Вічна слава, вічний спокій Захиснику!