Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді відбувся Перший пам’ятний Турнір з міні-футболу присвячеий Пам’яті Героя БОРИСА МАРИЧА

В Пасічнянській територіальній громаді 19 листопада 2023 року, на майданчику зі штучним покриттям Білозоринської гімназії, відбувся Перший пам’ятний турнір турнір з міні-футболу присвячений всім загиблим воїнам з Пасічнянської територіальної громади та з вшанування пам’яті уродженця та жителя села Білозорина – Героя БОРИСА ІВАНОВИЧА МАРИЧА, Захисника України, солдата, навідника 2 механізованого взводу, 3 механізованої роти, 63 окремої механізованої бригади, який загинув 10 листопада 2022 року, при відсічі збройної агресії ворога в районі села Новопетрівка Миколаївської області. Посмертно боєць нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Багато років Борис Марич віддав футболу, виступав у тому числі і за команду «Фортуна». Коли створилася білозоринська футбольна команда «Фортуна», саме Борис був тим футболістом, який забив перший гол за цю команду, а 7 липня 2019 року, коли відкривали міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям в селі Білозорина, Борис в складі ФК «Фортуна» забив перший гол на цьому майданчику в ворота збірної депутатів Надвірнянської районної ради 8 скликання, яка в той день була суперником «Фортуни»…

За Кубок переможця Турніру, головною метою якого було вшанувати гарною грою світлу пам’ять мужнього воїна, чудового товариша, друга, сина, чоловіка, тата – Бориса Марича, який любив футбол, і віддав своє життя за вільну, незалежну Україну, змагались шість команд з Пасічнянської громади: ФК «РОЗСІЧ» з Биткова, ФК «ГОРГАНИ» села Зелена, ФК «ФОРТУНА» села Білозорина, ФК «БИСТРИЦЯ» з села Пасічна, ФК «СКЕЛЯ» з села Пнів, а також команда з села Максимець. На турнірі були присутні дружина Людмила, син Владислав, родичі, однокласники та друзі Воїна Бориса Марича.

Команди були розділені на 2 групи, де зіграли між собою шість матчів, які розпочинались з хвилини мовчання за загиблими воїнами російсько-української війни. Опісля були зіграні матчі за 5 -6 місця (ФК «Фортуна» – ФК «Максимець» (5:2), 3-4 місця (ФК «Бистриця» : ФК «Горгани» ( 2:5) та фінальний матч між командами-фіналістами груп – ФК «Скеля» та ФК «Розсіч», який завершився перемогою пнівської «Скелі» з рахунком 3:0. Усі учасники турніру продемонстрували свою футбольну майстерність, спортивний дух та намагалися всіма силами вибороти перемогу.

Отже, у напруженій боротьбі переможцями Турніру стали:

ПЕРШЕ місце – ФК «СКЕЛЯ» (Пнів);

ДРУГЕ місце – ФК «РОЗСІЧ» (Битків);

ТРЕТЄ місце – ФК «ГОРГАНИ» (Зелена).

Перед церемонією нагородження Переможців та учасників міні-футбольного Турніру всі учасники змагань хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх тих українців, які віддали своє життя відстоюючи ідеали миру та справедливості, у глибокій скорботі згадали всіх хто загинув за нашу Україну, пом’янули всіх Захисників і цивільних людей, які загинули за весь час повномасштабного вторгнення росії в Україну.

Словами шани та вдячності згадав загиблого Героя Бориса Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда. «Він був справжнім футболістом, справжнім другом, всі ми його пам’ятаємо… Людина яка жила, яка любила футбол… Прикро, але вже рік як його немає з нами, але він віддав найцінніше – своє життя… Пам’ятаймо про це».

Коли футболісти забивають голи в ворота суперника – вболівальники гучними оплесками зустрічають кожен забитий м’яч, тож за пропозицією Андрія Гунди всі присутні на спортивному заході гучними оплесками віддали останню шану колишньому футболісту білозоринської «Фортуни» Воїнові-Герою Борису. Також очільник громади вручив дружині загиблого воїна Людмилі пам’ятну світлину бійця 63 окремої механізованої бригади Бориса Івановича Марича.

Опісля переможцям Першого пам’ятного Турніру з міні-футболу, присвяченого всім загиблим воїнам з Пасічнянської територіальної громади та вшанування пам’яті полеглого захисника України, уродженця та жителя села Білозорина Бориса Марича – ФК «СКЕЛЯ», ФК «РОЗСІЧ», ФК «ГОРГАНИ» очільник громади Андрій Гунда вручив Кубки Переможців, а командам, які не ввійшли в трійку призерів- Грамоти від Пасічнянської сільської ради за участь в міні-футбольному Турнірі.

Капітан пнівської «Скелі» Євген Урсу, в знак поваги і пошани загиблому Воїну-футболісту, передав Кубок переможця Турніру сину Бориса Марича- Владиславу.

…Завжди пам’ятаймо про своїх відважних земляків – патріотами рідного краю, зберігаймо пам’ять про нього в наших серцях і передаваймо її прийдешнім поколінням.

Слава Україні! Героям Слава!