Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

28 липня-День пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира, Хрестителя Русі, та День хрещення Київської Русі-України

28 липня в Україні відзначають День пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира – Хрестителя Русі та День хрещення Київської Русі-України – релігійне і національне свято, яке духовно єднає українців навколо національної ідеї, живить віру у мир та добро на землі.

Хрещення Київської Русі стало епохальною подією, яка визначила подальший розвиток української держави і її місце серед європейських народів, зумовила подальший цивілізаційний та культурний хід історії. Разом із хрещенням київські князі утвердили державність, яка стала однією з найбільш успішних у тогочасній Європі. Завдяки прийняттю християнства князь Володимир Великий на тисячоліття вперед забезпечив входження Києва до європейської цивілізації, створив умови для формування унікального соціокультурного простору, який був і залишається невід’ємною частиною Європи.

У цей святковий день бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги, міцного здоров’я, щастя, миру, довголіття та Господнього Благословення!