Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітаємо з ювілеєм старосту Битківського старостинського округу Олега Юрчилюка

2 серпня відзначає свій 30-річний ювілей староста Битківського старостинського округу ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ ЮРЧИЛЮК.

Шановний Олеже Васильовичу! Незважаючи на короткий термін Вашого перебування на посаді старости смт. Битків Ви змогли завоювати довіру громади своєю працездатністю, глибоким розумінням суті поставленого завдання, вдумливістю, чуйністю до чужих проблем, вірністю даному слову, величезним бажанням не зупинятися на досягнутому. Своєю сумлінною працею, доброзичливими стосунками з колегами Ви заслуговуєте глибокої поваги.

В день Вашого тридцятого, ювілейного, Дня народження бажаємо здоров’я! З радістю та посмішкою зустрічати кожен день і обов’язково досягати всього, чого бажає серце. Нехай у діяльності завжди буде море гідних ідей та перспектив, нехай у житті завжди чекає безліч радощів, приємних зустрічей та цікавих подій! Нехай доля дарує більше приводів для свят, та гарного Вам настрою.

З повагою Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, старости Зеленського та Пнівського старостинських округів Василь Осташук та Василь Гладиш, колективи апарату та виконавчого комітету, депутатський корпус Пасічнянської сільської ради.ПодобаєтьсяКоментуватиПоширити