Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

47 619 гривень зібрали під час Благодійної ярмарки в Пасічнянській громаді «Петранка для ЗСУ»

До благодійної ярмарки, організатором якої був відділ культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради активно долучилися працівники закладів культури, бібліотечні працівники громади , колектив Управління ОКМС, КП “Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги”, сільський голова, старости старостинських округів, приватні підприємці, домашні умільці, та небайдужі жителі громади.

Мешканці та гості Биткова, Зеленої, Максимця, Пньова та Пасічної, які відвідали благодійний захід, охоче розкуповували різноманітні смаколики та напої, домашню випічку, вироби ручної роботи – браслети, сувеніри, прикраси на патріотичну тематику, брали участь в безпрограшній лотереї. Також на ярмарці кожен бажаючий міг залишити у скриньці для пожертв будь-яку суму.

Також на Благодійній ярмарці був представлений Прапор України, з автографами наших воїнів, переданий військовими з передової, який буде продано на аукціоні на фіналі вокального конкурсу «Голос гір», що відбудеться 28 липня 2023 року, в День Державності України.

Організатори Благодійної ярмарки «Петранка для ЗСУ» щиро вдячні всім жителям, приватним підприємцям та народним умільцям Пасічнянської громади, які долучилися до благодійного заходу.

Всі виручені на Благодійній ярмарці кошти будуть спрямовані на потреби Збройних Сил України.

Віримо у нашу Перемогу! Все буде Україна!