Підтримати воїнів ЗСУ на передовій – таке основне завдання поставила перед собою новостоворена Молодіжна Рада Пасічнянської ТГ
1 грудня 2023 року відбулись установчі збори щодо формування команди Молодіжної Ради Пасічнянської ТГ.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/417458498_3723794894605399_3441691076619506138_n.jpg)
Членами Молодіжної ради стало 25 молодих, креативних та ініціативних людей, які готові працювати над актуальними проблемами молоді в нашій громаді, готові створювати та реалізовувати проекти, а також мають непереборне бажання розвивати нашу громаду.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/417439294_122105891096181037_2058142429978163450_n-1024x781.jpg)
Шляхом голосування Головою Молодіжної ради обрали Михайлюка Богдана учасника народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу “Відлуння Карпат” Пнівського будинку культури, заступником – Насадюка Дмитра, члена НСОУ станиці БИТКІВ “Пласт” та секретаря Клим’юк Вікторію, ученицю Пасічнянської ліцею.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421194929_122112285980181037_66075765529107427_n-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/417508383_122105898176181037_1601019282934540451_n-1024x683.jpg)
Свою діяльність Молодіжна Рада Пасічнянської ТГ розпочала з такої потрібної зараз справи-допомоги нашим військовим. Молоді та іціативні люди створили мистецький проєкт «Коляда для ЗСУ» та спільно з учасниками аматорського мистецтва Битківського СБК колядували в медичних, освітніх, культурних та адміністративних закладах нашої громади та в природному заповіднику “Горгани”.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/420854153_1419144572011866_7727766242613375789_n-768x1024.jpg)
Заколядовані кошти в сумі 8300 гривень Молодіжна Рада спрямувала на купівлю інверторного генератора для 102 бригади, 76 батальйону ЗСУ.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/01/421222516_122112286004181037_3862288631907459170_n-1024x768.jpg)
А нещодано, на перших офіційних зборах члени Молодіжної Ради ознайомились з основними положеннями регламенту, обговорили подальшу процедуру прийняття рішень та розглянули правила перебування в Молодіжній Раді.