Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Освітяни Пасічнянської громади взяли участь у виїзній нараді

Заступниця голови Пасічнянської сільської ради Ольга Ганиш, начальниця Управління освіти, культури, молоді та спорту Надія Тимчук, директори навчальних закладів громади взяли участь у виїзній нараді.

Зустріч відбулася на базі Яремчанської громади за участі ректора, Прикарпатського національного університету Ігоря Цепенди, декана факультету туризму Володимира Великочого, керівника проектно-освітнього центру «Агенти змін» Світлани Кропельницької, директора департаменту освіти і науки ОДА Віктора Кімаковича та представників територіальних громад.

Мета – об’єднати зусилля науки, влади та громади задля пошуку нових шляхів розвитку регіону. Зокрема, йшла мова про роль вищих навчальних закладів у відновленні і розвитку територіальних громад, рекреацію та туризм, проектно-грантову співпрацю. Також на зустрічі обговорили основу співпраці в рамках тристороннього Меморандуму ( ВНЗ, ТГ, РДА).

Учасники виїзної наради відвідали Микуличинський ліцей. Ректор вишу гостям провів екскурсію до Міжнародного центру зустрічей студентської молоді. Це один з найбільших проєктів Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника. Об‘єкт знаходиться на етапі будівництва. Для його завершення потрібно 132 мільйони гривень.

«Наша мета залучити якомога більше донорських коштів і Пасічнянська громада активно працює у цьому напрямку. А співпраця з вищим навчальним закладом дасть можливість використати потенціал науковців». – зазначила заступниця голови Пасічнянської громади Ольга Ганиш.