Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Підтримати воїнів ЗСУ на передовій – таке основне завдання поставила перед собою новостоворена Молодіжна Рада Пасічнянської ТГ

1 грудня 2023 року відбулись установчі збори щодо формування команди Молодіжної Ради Пасічнянської ТГ.

Членами Молодіжної ради стало 25 молодих, креативних та ініціативних людей, які готові працювати над актуальними проблемами молоді в нашій громаді, готові створювати та реалізовувати проекти, а також мають непереборне бажання розвивати нашу громаду.

Шляхом голосування Головою Молодіжної ради обрали Михайлюка Богдана учасника народного аматорського фольклорно-етнографічного колективу “Відлуння Карпат” Пнівського будинку культури, заступником – Насадюка Дмитра, члена НСОУ станиці БИТКІВ “Пласт” та секретаря Клим’юк Вікторію, ученицю Пасічнянської ліцею.

Свою діяльність Молодіжна Рада Пасічнянської ТГ розпочала з такої потрібної зараз справи-допомоги нашим військовим. Молоді та іціативні люди створили мистецький проєкт «Коляда для ЗСУ» та спільно з учасниками аматорського мистецтва Битківського СБК колядували в медичних, освітніх, культурних та адміністративних закладах нашої громади та в природному заповіднику “Горгани”.

Заколядовані кошти в сумі 8300 гривень Молодіжна Рада спрямувала на купівлю інверторного генератора для 102 бригади, 76 батальйону ЗСУ.

А нещодано, на перших офіційних зборах члени Молодіжної Ради ознайомились з основними положеннями регламенту, обговорили подальшу процедуру прийняття рішень та розглянули правила перебування в Молодіжній Раді.