Лілія Мрічко-учитель математики Пасічнянського ліцею, Богдана Шпитко-учитель трудового навчання Білозоринської гімназії- учасники конкурсу «Вчитель року-2021»
10 червня 2021 року в департаменті освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації відбулося нагородження переможців другого туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2021».
Дві вчительки закладів загальної середньої освіти Пасічнянської територіальної громади нагороджені дипломами учасників фінального етапу другого туру Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року-2021». МРІЧКО ЛІЛІЯ ПЕТРІВНА- учитель математики Пасічнянського ліцею(номінація «математика»),
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/1..jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/2.-689x1024.jpg)
ШПИТКО БОГДАНА МИКОЛАЇВНА-учитель трудового навчання Білозоринської гімназії( номінація «трудове навчання»).
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/3.-612x1024.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/4..jpg)
Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради щиро вітає педагогів та висловлює вдячність учасникам конкурсу, керівникам закладів освіти, педагогічним колективам, які підтримували конкурсантів та стимулювали їх творчий пошук.