Для потреб громади придбано новий сміттєвоз
Депутати Пасічнянської сільської ради на сесії підтримали ініціативу Пасічнянського сільського голови Андрія Гунди і проголосували за виділення коштів на покупку сміттєвоза для потреб громади, який цими днями придбали для потреб громади за 1 млн. 485 тис. гривень.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/3-3.jpg)
Сміттєвоз переданий на баланс та обслуговування комунального підприємства «Лісовик».
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/2-3.jpg)
«До цього часи ми старалися, щоб сміття якомога частіше прибиралося та вивозилося, і це було по різному, а з першого липня ми плануємо укласти договори з кожним домогосподарством громади і комунальним підприємством «Лісовик» на вивіз сміття. Оплата буде символічною-20 гривень з кожного домогосподарства.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2021/06/4-5-1024x734.jpg)
Робимо все для розвитку громади, постійно працюємо над поповненням в громаді комунальної техніки. тож на черзі придбання екскаватора для потреб громади. Наша громада має бути найчистішою.» -зазначив Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.