Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській територіальній громаді урочисто відзначили День медичного працівника

18 червня, напередодні Дня медичного працівника, який в Україні відзначають в третю неділю червня, в Пасічнянській територіальній громаді відбулись урочисті заходи.

Урочистості, які відбулися в Пнівському будинку культури розпочались з виконання Державного Гімну України.

«День медичного працівника- це свято , яке відзначають не тільки лікарі і медсестри, а й всі ті, без чиєї допомоги не обходиться медична галузь, хто має відношення до порятунку людського життя»-зазначила у вступному слові ведуча святкового заходу Надія Бойчук.

З привітальним словом до медиків звернувся голова Пасічнянської сільської ради Андрій Гунда який подякував всім медичним працівникам за те, що ними за короткий період часу, від часу створення КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги», було проведено великий обсяг робіт з перереєстрації пацієнтів, налагодження роботи медичної галузі Пасічнянської ТГ в нових умовах.

Пасічнянський сільський голова зазначив, що через короткий час в с. Пнів відбудеться відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини, що стане ще подарунком для медичних працівників та всіх жителів громади, а в найближчих планах-початок будівництва АЗПСМ в смт. Битків, також ведеться розробка проектної документації з будівництва АЗПСМ в с. Пасічна.

«Медичні працівники з часом матимуть можливість надавати медичні послуги пацієнтам в хороших умовах в кожному населеному пункті Пасічнянської територіальної громади»-підкреслив Андрій Гунда та побажав медикам щастя, здоров`я та здійснення всіх їхніх задумів.

Голова Пасічнянської ТГ Андрій Гунда та директор КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Оксана Лавринович вручили квіти всім медикам-працівникам КП «Пасічнянський НЦПМД», які були присутні на урочистому заході, та нагородили Грамотами «За сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у надання медичної допомоги населенню Пасічнянської ТГ та з нагоди Дня медичного працівника», кращих працівників КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Пасічнянської сільської ради:Ольгу Гав`юк -сімейного лікаря АЗПСМ с. Зелена, Катерину Клюшту-медичну сестру АЗПСМ с. Пасічна, Ольгу Атаманюк-фельдшера ФАП с. Букове, Марію Козак-фельдшера ФАП с.Білозорина, Лесю Дутчак-лаборанта АЗПСМ с. Зелена, Ірину Лесюк-медичну сестру АЗПСМ с. Пасічна, Катерину Пітчук-молодшу медичну сестру АЗПСМ с. Пасічна, Марію Веприняк-медичну сестру(лаборанта) смт. Битків, Оксану Велку-Максімко- сімейного лікаря АЗПСМ с. Пасічна.

З Днем медичного працівника своїх колег по галузі привітали заступник директора КП «Пасічнянський НЦПМД» Тарас Накладюк

а також завідувачі АЗПСМ сіл Зелена, Пасічна, та смт. Битків.

До привітань приєдналися та подарували чудові пісні – юний музикант Володимир Накладюк

вихованці дитячої студії «Первоцвіт» Пнівського сільського будинку культури

начальник відділу культури Пасічнянської ТГ Олексій Томин

соліст Олександр Герилюк.

Сімейного достатку, благополуччя в родинах побажала працівникам медичної галузі Пасічнянської ТГ директор КП «Пасічнянський НЦПМД» Оксана Лавринович

Оксана Лавринович запросила всіх присутніх на святі медичних працівників на сцену Пнівського СБК, а класична українська композиція «Родина», яку спільно на сцені виконали всі учасники заходу, додала святкового настрою всім присутнім.

24Олег Юрчилюк, Оксана Лавринович та ще 221 поширення