Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання з Днем медичного працівника

Шановні медичні працівники Пасічнянської територіальної громади – сімейні лікарі, фельдшери, медичні сестри, молодші медичні сестри, ветерани охорони здоров’я! Щиро вітаємо Вас з професійним святом – Днем медичного працівника!

Споконвіку більше за скарби та всілякі надбання цінувалося здоров’я людини. А тому професія медичного працівника завжди була однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність, благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Прийміть найщиріші вітання зі словами вдячності за Вашу благородну працю. З нагоди свята шлемо низький уклін усім працівникам охорони здоров’я нашої громади за сумлінну та невтомну працю. Нехай сторицею повертається до вас добро, дароване людям. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир.

Міцного здоров’я, благополуччя і добра вам та родинам!

З повагою Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, директор КП «Пасічнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги» Оксана Лавринович.