В навчальних закладах Пасічнянської громади завершилися заходи Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства”.
10 грудня відзначають Міжнародний день прав людини, який було засновано 4 грудня 1950 року на засіданні Генеральної Асамблеї ООН, а також закінчення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства”.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/bytkiv8-567x1024.jpg)
Працівниками Служби у справах дітей Пасічнянської сільської ради спільно з інспектором ювенальної превенції, соціальними педагогами та психологами навчальних закладів громади було проведено навчально-виховні заходи в Битківському, Пнівському, Пасічнянському,та Зеленському ліцеях.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/bytkiv-1-1024x473.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/zelena1-1024x473.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/pasichna10-1024x473.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/pniv1-1024x950.jpg)
Головна мета заходів – підвищення рівня обізнаності суспільства щодо форм, причин і наслідків насильства. Працівники проконсультували присутніх, як уникнути і захистити себе та інших від проявів домашнього насильства. Також роздали учням буклети з необхідною інформацією.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/pniv2-1024x473.jpg)
Учням подобаються такі заходи, тому вони і надалі проводитимуться працівниками відповідних органів.