Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

До побачення дитячий садок “Журавлик”

Випуск із дитячого садка-особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, закінчився безтурботний період раннього дитинства.Тож настав час попрощатись з дитячим садком і відправитись в країну нових знань та захоплень, в країну незвіданих наук і відкриттів і для маленьких випускників закладу дошкільної освіти «Журавлик» села Зелена.

Сонячного літнього дня, 22 червня, вихованці випускної групи «Гніздечко» не могли дочекатися тієї святкової хвилини, коли вони разом з вихователями підуть до Божого храму, адже вже декілька років поспіль доброю традицією в Зеленському закладі дошкільної освіти «Журавлик» перед тим, як урочисто провести маленьких випускників до школи, вихователі ведуть діточок до церкви святого Дмитрія, тому що виховувати у дітей почуття любові, справедливості, правди, співчуття, милосердя та інших християнських чеснот потрібно з раннього дитинства.

Настоятель Божого храму о. Володимир Андрусяк радо зустрів діточок, відправив за їхнє здоров’я подячний молебень, поблагословив маленьких вихованців «Журавлика» та вручив кожному з них книжечку-молитовник.

Окрилені Божим благословенням, юні випускники, немов на крилах поверталися до свого дитячого садочка, де на них чекало особливе-випускне свято.

Кожна хвилина свята того особливого для «журавликів» дня була заповнена вітальними словами, піснями, танцями, переживаннями, хвилюваннями та мріями про майбутнє.

Діточки разом зі своїми вихователями підготувалися на славу.

Вихованців випускної групи «Гніздечко» також вітали з випускним святом вихованці молодшої групи та дарували своїм друзям віршики.

Завідувач ЗДО «Журавлик» Марія Бобрецька, вихователі Стефанія Косюк та Іванна Лущинська вручила діткам перші Дипломи про здобуття ними дошкільної освіти.

Колектив дитячого садочка побажав своїм, тепер уже колишнім вихованцям, не втрачати інтересу до нового, знайти чудових і добрих друзів, з великим ентузіазмом і впевненістю долати шлях до своїх дитячих мрій.

«Нехай кожна стежина , любі наші малятка, веде вас до успіху, нехай не лякають вас ніякі перешкоди, хай мамина любов і батькова підтримка завжи допоможуть подолати будь-які кордони. Бажаємо всім міцного-преміцного здоров’я, успіху в житті, щоб кожний день для вас, любі наші випускники, був щасливим. Нехай дитячий садок залишить у ваших сердечках чудові та приємні спогади»- з такими теплими словами вдячності звернулася до діточок завідувач Марія Бобрецька.

Колектив дитячого садочка також подякував батькам за підтримку, небайдуже ставлення, співпрацю та побажав їм добра, благополуччя.

Завершилося випускне свято на подвір’ї дитячого садочка, де дітки випустили в небо повітряні кульки, перед тим загадавши бажання, які обов’язково сповняться.