Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Юнацька збірна з футболу з с. Пасічна-півфіналіст відкритого турніру з футболу Надвірнянщини з нагоди відзначення Дня Конституції України

21 червня 2021 року в районі стартував відкритий турнір з футболу з нагоди відзначення дня Конституції України, який проводить Надвірнянська районна федерація футболу. В турнірі взяли участь 12 юнацьких команд. Змагання проходили в чотирьох групах, в кожній з груп змагались між собою три юнацькі збірні.

Турнір відбувався в селах Пнів, Лісна Тарновиця, Гвізд та смт. Делятин. Пасічнянську територіальну громаду представили юнацькі збірні з Зеленої, Пасічної та Пньова, які згідно жеребкування змагались в першій групі в с. Пнів.

За результатами турніру, в півфінал ввійли три юнацькі колективи, які в групах заняли перші місця, а саме юнацькі збірні с. Пасічна (переможець першої групи), с. Лісна Тарновиця (переможець другої групи), с. Білі Ослави (переможець третьої групи), смт. Ланчин (переможець четвертої групи).

Півфінальні матчі відкритого турніру з футболу Надвірнянщини з нагоди відзначення дня Конституції України пройдуть 28 червня в с. Пнів.

За результатами жеребкування півфінальні пари склалися такі: с. Лісна Тарновиця-смт. Ланчин. Початок матчу о 17.00.

с. Пасічна-с. Білі Ослави. Початок матчу о 18.30.

Фінал турніру заплановано на 4 липня 2021 року.