Зимовий дитячий турнір з міні-футболу завершився перемогою юнацької команди “Пнів”
24 грудня 2022 року на спортивному майданчику зі штучним покриттям Пнівського ліцею відбувся Зимовий дитячий турнір з міні-футболу приурочений Дню Святого Миколая зорганізований Управлінням освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/2-5-1024x768.jpg)
Дух Святого Миколая надавав сил юним футболістам. Боротьба точилася на кожному клаптику поля. Жодна з команд не хотіла поступатися перемогою. Футбольні пристрасті кипіли як на полі, так і в серцях юних футзалістів. Усі учасники турніру отримали масу задоволення та сплеск адреналіну від змагань ,так як всі боролися за призові місця.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160609-1024x768.jpg)
За результатами шести матчі, які складались з двох таймів по десять хвилин, команди посіли такі місця:
ТРЕТЄ місце – ФК «Битків-1»;
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160704-1024x768.jpg)
ДРУГЕ місце – ФК «Пасічна»;
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160701-1024x768.jpg)
ПЕРШЕ місце – ФК «Пнів».
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160707-1-1024x768.jpg)
В індивідуальних номінаціях:
Кращим гравцем турніру визнано Богдана Хімича, кращим бомбардиром – Святослава Магаса, кращим воротарем – Дмитра Максим’юка.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160678-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160680-1024x768.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160681-1024x768.jpg)
Всі команди були нагороджені Дипломами Пасічнянської сільської ради та Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, Грамотами Івано-Франківського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», солодкими призами, а команда «Пнів» – Кубком Переможця Зимового дитячого турніру з міні-футболу.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160657-1024x768.jpg)
Всіх учасників змагань привітали з успішним завершенням Турніру заступник Пасічнянського сільського голови Володимир Крошков, Головний спеціаліст відділу молоді та спорту УКМС Марія Кузьмич та спортінструктор Ігор Зеленюк. За вагомий внесок в підготовці Турніру Пасічнянської ТГ
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/13-1024x729.jpg)
Дипломами Пасічнянської сільської ради та Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради нагороджені представники дитячих футбольних команд які брали участь в Турнірі.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160661-648x1024.jpg)
Щира подяка організаторам та юним спортсменам за чудове міні-футбольне свято, яке вони нам подарували! Все буде Україна.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/1.-2-1024x768.jpg)