Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання Пасічнянського сільського голови вірянам Західного обряду з Різдвом Христовим

25 грудня усі християни Західного обряду відзначають Різдво Христове. Це особливе релігійне свято, що наповнює людські серця теплом і милосердям та приносить радість зустрічі з дорогими людьми, зцілює стомлену клопотами душу й повертає сили, розтрачені на вітрах життя.

У День Різдва трапляються дива і загадані бажання здійснюються. Тож давайте, зі щирою вірою у серці, всі разом загадаємо найзаповітнішу мрію для кожного українця – Перемогу України над ворогом, мир на нашій землі та єднання всієї України у щирому пориві змінити життя на краще.

Помолімося сьогодні за тих, хто не з нами. За безстрашних Героїв, які віддали свої життя в боротьбі за Україну. І за наших мужніх синів та доньок, які запалюватимуть різдвяну свічку на передовій, в бліндажах та окопах захищаючи Україну від клятого ворога.

Бажаю всім безмежної любові до ближнього, міцної віри в серці, натхнення у здійсненні благородних справ.

Нехай кожна оселя, в цей день, наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом, прийдешній рік для всіх нас буде багатим на добро, принесе мир на нашій землі, обдарує добробутм щедрою долею і міцним здоров’ям, втілить в життя всі плани і задуми.

Христос народився! Славімо його!

З повагою- Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.