Храмове свято Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії Святою Анною в с. Пнів
28 серпня у церкві «Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці» с. Пнів, відбулося святкування храмового свята Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії Святою Анною.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160453-1024x768.jpg)
Божественну Літургію очолив протопресвітер Пнівського протопресвітеріату Коломийської єпархії УГКЦ отець- мітрат Богдан Михайлина, якому співслужили священники Пнівського та Надвірнянського деканатів.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160471-1024x768.jpg)
Супроводжував Святкове Богослуження молодіжний церковний хор «DЕО GLORIA».
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160507-1024x768.jpg)
Звертаючись до присутніх у храмі з проповіддю та розважаючи над празником Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці, отець-декан Богдан Михайлина наголосив на великій ролі Пречистої Діви Марії в історії спасіння людства.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160500-1024x768.jpg)
Після завершення Святкового Богослужіння священнослужителі привітали всіх присутніх на Урочистій Літургії з храмовим святом, звершили Чин освячення води та окропили вірних освяченою водою.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/12/p1160561-1024x768.jpg)