Концертний тур присвячений ЗСУ “ГОРДІМОСЯ ДРУЗІ, ЩО МИ УКРАЇНЦІ!”
В Пасічнянському ліцею та Зеленського будинку культури Пасічнянської ТГ радо та щиро зустріли з благодійним концертним туром на підтримку ЗСУ “ГОРДІМОСЯ ДРУЗІ, ЩО МИ УКРАЇНЦІ!” Заслуженого артиста України Святослава Края.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339648666_993224511595362_8184535294318682250_n-1024x528.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/338948070_233603695838169_5239016985147973135_n-1024x556.jpg)
“Щиро вдячний голові Гунді Андрію Олексійовичу, начальнику Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Тимчук Надії Василівні, начальнику відділу культури Томину Олексію Івановичу, директорам ліцеїв , привітним та дружнім педагогічним колективам, дітям та батькам. Велика Перемога буде за нами . На концерті було зібрано Пасічна 12546гр , Зелена 13744грн. Особлива подяка директору Пасічнянському ліцею моєму давньому дрругові Садруку Роману Олексійовичу за подяку моєї творчої роботи. “СЛАВА УКРАЇНІ”- підсумував у своєму звіті про відвідини Пасічнянської громади Святослав Край.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2023/04/339466833_600099025503380_5829631195209470432_n-1024x768.jpg)