Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Футбольна команда Пасічнянського ліцею-переможці відбіркових змагань з футзалу серед допризовної молоді Пасічнянської ТГ

17 вересня в Пасічнянській територіальній громаді, на спортивному майданчику з штучним покриттям в с. Пасічна, відбулися відбіркові змагання з футзалу серед допризовної молоді на Кубок командувача Національної гвардії України.

В змаганнях, які були присвячені Дню захисника України та проводяться з метою популяризації спорту серед допризовної молоді та удосконалення її фізичної підготовки до служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях і правоохоронних органах України, взяли участь команди загальноосвітніх навчальних закладів Пасічнянської ТГ- Зеленського, Пасічнянського та Пнівського ліцею.

Учасників змагань привітали та побажали перемоги в першому відбірковому етапі спортінструктор відділу молоді і спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Ігор Зеленюк та голова координаційної ради ветеранів АТО-ООС Надвірнянського району Василь Сіщук.

Команди змагалися за круговою системою, було зіграно три матчі, які складались з двох таймів по 15 хвилин. Впродовж змагань на ігровому майданчику вирували пристрасті, адже кожна команда мала бажання досягти якнайкращого результату.

За результатами змагань призерами стали:

І місце – команда Пасічнянського ліцею;

ІІ місце – команда Зеленського ліцею;

ІІІ місце – команда Пнівського ліцею.

Призери та переможці змагань нагороджені Кубками та Грамотами Пасічнянської сільської ради.

Також за результатами турніру визначили та нагородили Грамотами кращих бомбардира, гравця та воротаря.

Отже кращим воротарем змагань став Євген Кіндратюк (Зеленський ліцей),

кращим бомбардиром виявився Михайло Джаврук (Пасічнянський ліцей),

а кращим гравцем за результатом зіграних матчів став Володимир Великий (Пасічнянський ліцей).

Нагородження провели спортінструктор Ігор Зеленюк та вчитель фізичного виховання Пасічнянського ліцею Леся Михайлюк.

Команда Пасічнянського ліцею, як переможець відбіркових змагань на першість територіальних громад серед загальноосвітніх навчальних закладів, візьме участь у відбіркових регіональних змаганнях з міні-футболу на першість районів серед команд-переможців першого етапу. Тож побажаймо переможцям першого відбіркового етапу гідно представити Пасічнянську територіальну громаду на районних змаганнях.