Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Кращих працівників ДСНС, жителів Пасічнянської ТГ, відзначено грамотами та грошовими преміями з нагоди професійного свята-Дня рятівника

7 вересня Україна відзначає День рятівника. Це професійне свято працівників аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних формувань, хто ліквідовує наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захищає життя і здоров’я людей.

З цієї нагоди в Надвірнянському центральному міському будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт для працівників цивільного захисту та пожежної охорони.

Розділити радість святкування до рятувальників прибули представники районної влади та керівники територіальних громад Надвірнянщини.

Вогнеборців вшанував, та від імені Пасічнянської територіальної громади привітав з професійним святом- Днем рятівника Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.

«Ви стоїте на грані життя та смерті, підддаючи своє життя небезпеці, рятуючи життя наших громадян. І останній випадок- це врятування дітей в с. Пнів, на річці Бистриця, під час опадів, за що вам щира подяка від жителів нашої громади».

Андрій Гунда висловив сподівання, що кращі рятувальники, які є жителями Пасічнянської ТГ, після закінчення своєї службової діяльності працюватимуть в органах місцевого самоврядування Пасічнянської ТГ.

За самовідданість, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди відзначення професійного свята «Дня рятівника» Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда нагородив Грамотами Пасічнянської сільської ради кращих працівників 11-ої державної пожежно-рятувальної частини 4 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС в Івано-Франківській області, жителів Пасічнянської територіальної громади:

-Молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника Юрія Дмитровича Михайлюка;

-Сержанта служби цивільного захисту, старшого пожежного-рятувальника Василя Володимировича Грабівчука;

-Молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного Михайла Васильовича Плитуса;

-Молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника Ігора Івановича Калакуру;

-Молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника Миколу Степановича Кузюка;

-Молодшого сержанта служби цивільного захисту, диспетчера Оксану Іванівну Зварич;

-Старшого прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення Івана Івановича Грабівчука;

-Прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення Мирона Миколайовича Михайлюка;

-Прапорщика служби цивільного захисту, водія Миколу Дмитровича Андрейчука;

-Прапорщика служби цивільного захисту, старшого майста бази ГДЗС Івана Ярославовича Зварича.