Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Асоціація Лікарів Карпатського Регіону просить про термінову допомогу для медицини України

Асоціація Лікарів Карпатського Регіону просить про термінову допомогу для медицини України в цей критичний для країни час.

25 лютого створено Координаційний центр міжнародної гуманітарної допомоги:

https://www.facebook.com/ADOCTOR.ua/

Налагоджена велика робота та листування з міжнародними фондами та організаціями-партнерами по світу для гуманітарної медичної допомоги.

Робота систематизована в плані того, що усі 10 відокремлених підрозділів АЛІКАР по регіонах України дають заявки з потребами, відповідно з якими формується потреба в гуманітарній медичній допомозі для медичних закладів регіонів України та надсилається міжнародним партнерам. Відповідно після отримання гуманітарної медичної допомоги має цільове розподілення згідно з їх заявками по потребах. Просимо всіх небайдужих підтримати нас всім можливим.Ми стали на шляху тирана світу, людини і країни без честі, совісті і людяності. Загроза і аморальність для світу велика і непередбачувана.Вистоїмо ми – вистоїть світ!

Хай береже Вас Господь!

Крім того потрібна фінансова допомога для забезпечення доставки вантажу з-за кордону, а також для закупівлі тих медичних засобів, які крайньо необхідні, але їх немає у гуманітарній допомозі. Дуже розраховуємо на допомогу кожного, яку можна надіслати фінансово на наш рахунок Асоціації:

ГО “Асоціація Лікарів Карпатського Регіону”п/р UA853366770000026009052538298 (застар. 26009052538298)МФО 336677, банк АТКБ “Приватбанк”Код за ЄДРПОУ 43225818СПОСІБ ВНЕСЕННЯ БЛАГОДІЙНИХ ВНЕСКІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ПРИВАТ24:”Мої платежі” >”Новий платіж”>”Знайти компанію”> “ГО АЛІКАР” > зазначення П.І.Б. та суми переказу.

Ми забезпечимо все, що потрібно, та купимо на місці для допомоги медичній сфері та Збройним силам України.За кожну витрачену копійку буде детальний фотозвіт на офіційному сайті Асоціації. Дякуємо кожному.

Очікуємо швидких та рішучих дій. Час не терпить. Це час рішень, а не обговорень, це час дій! СЛАВА УКРАЇНІ! МИ ПЕРЕМОЖЕМО! СМЕРТЬ ВОРОГАМ! СМЕРТЬ ПУТІНУ! ХАЙ ЖИВЕ ВЕЛИКА УКРАЇНСЬКА НАЦІЯ!