Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ в ЗДО “Лісова казка”

В наш час дуже важливо підтримувати наших хоробрих воїнів, які захищають нашу державу від російських окупантів, адже завдяки їм ми маємо мирне небо над головою. Дієвими заходами підтримки ЗСУ в Пасічнянській громаді є благодійні ярмарки, виручені кошти з яких передають на потреби Збройних Сил України.

26 вересня 2022 року такий благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ, присвячений Всеукраїнському Дню дошкілля, зорганізували і в закладі дошкільної освіти «Лісова Казка» що в с. Пасічна. Таку потрібну ініціативу вихователя-методиста цього дошкільного закладу Світлани Берчак з радістю підтримали керівник ЗДО «Лісова Казка» Віра Афтаназів та весь дружній колектив садочка, які зорганізувавшись в єдину команду, наготували – напекли смачної випічки, тістечок, кексів. виготовили різноманітні сувеніри з українською символікою.

Отож на ярмарку «Разом до Перемоги» панувала неймовірна атмосфера добра і позитиву. Різноманітні солодкі смаколики та витвори дружнього колективу «Лісової казки» з задоволенням купували працівники Пасічнянської сільської ради, вчителі та учні місцевого ліцею, батьки які приходили забирати з дошкільного закладу маленьких вихованців дитячого садочка.

Щира подяка дружньому колективу закладу дошкільної освіти «Лісова Казка» за організацію та проведення цього благодійного заходу, за вкладені душу і старанність у приготуванні різноманітної випічки, виготовленні сувенірів та всякого різноманіття, та за кожну гривню, яку ви вклали у важливу справу. Зібрані кошти будуть передані нашим героям-землякам, які мужньо захищають Україну від ворога та наближають таку довгожданну Перемогу.

Слава Україні! Героям Слава!