Баскетбольна збірна села Пнів стала переможцем Чемпіонату з баскетболу серед населення Пасічнянської ТГ на підтримку ЗСУ
31 березня 2024 року у спортивному залі Пнівського ліцею Управліням освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради було організовано та проведено Чемпіонат з баскетболу серед населення Пасічнянської громади на підтримку Збройних сил України, в якому взяли участь чоловічі баскетбольні збірні з Биткова, Пньова та Пасічної, а також команда баскетболістів адміністрації Пасічнянської сільської ради.
Перед початком змагань, основною метою яких є пропаганда здорового та активного способу життя шляхом залучення населення до занять спортом та популяризації баскетболу в громаді, організатори та учасники спортивного заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих за волю та незалежність України та подякували Збройним силам України за можливість тренуватись та проводити змагання.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/2-1024x625.jpg)
Учасники баскетбольного Чемпіонату продемонстрували вправну безкомпромісну гру, а змагання виявилися дуже цікавими та пройшли у напруженій боротьбі за перемогу.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc04123-1024x587.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/dsc04193-1024x683.jpg)
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/11-1024x629.jpg)
За результатами змагань перемога в Чемпіонаті дісталася збірній села Пнів,
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/10-1024x736.jpg)
друге місце посіли баскетболісти адміністрації Пасічнянської сільської ради,
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/9-1024x626.jpg)
а третє місце отримала збірна села Пасічна.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2024/04/12-1024x616.jpg)
Всі команди – учасники Чемпіонату нагороджені Грамотами Пасічнянської сільської ради, а команди-призери – Кубками та пам’ятними медалями.