Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

БФ “Право на захист” повідомляє про вдосконалення чат-боту “Юридичний порадник для ВПО”

У розділі «Основні питання» у Головному меню чат-бота оновлено рубрики. Відтепер ви можете відшукати інформацію про:

  1. Документи: як оформити, обміняти чи відновити ID-картку, «закордонний» паспорт, ідентифікаційний код; як отримати довідку ВПО та низку інших документів; також у цьому розділі можна знайти інформацію про процедуру набуття українського громадянства.
  2. Виплати / Пенсія: все про допомогу на проживання ВПО, інші види державної соціальної допомоги (багатодітним, малозабезпеченим, одиноким батькам тощо), а також пенсійні питання.
  3. Житло / Кредити: про оплату комунальних; як діяти, коли житло пошкоджено або знищено; поради щодо пошуку та оренди житла; про житлові програми, субсидію, пільги, знижки, порядок погашення кредитів під час війни та багато ін.
  4. Трудові питання: що важливо знати працівнику, роботодавцю, безробітному та підприємцю, зокрема, про особливості трудових відносин в умовах воєнного стану, оплату праці, сплату податків, допомогу безробітним, релокацію бізнесу, програми і гранти тощо.
  5. Допомога: про юридичну (в тому числі судовий захист), медичну, ветеринарну, психологічну та гуманітарну допомоги; мапи відкритих магазинів, аптек; про медичні послуги, медичну евакуацію, лікарняні, встановлення інвалідності.
  6. Сім’я / освіта: можна знайти відповіді на поширені сімейні, спадкові та освітні питання.
  7. Виїзд за кордон: про порядок виїзду за межі України та наслідки у разі порушення порядку виїзду; графік роботи пунктів пропуску на державному кордоні, черги, підтримку за кордоном.
  8. Воєнний стан: про те, що таке правові режими; як діяти у надзвичайних ситуаціях;  про мобілізацію та призов; поширені під час воєнного стану злочини та як про них повідомляти; допомогу у разі поранення ті ін.

Знайти підказку до якої рубрики віднесене ваше питання, можна у Головному меню, натиснувши кнопку «Інструкція».

Тепер з кожного етапу пошуку в боті ви можете повернутися у Попереднє і Головне меню.

Користуйтесь чат-ботом Юридичний порадник для ВПО 24/7 у зручний для вас спосіб:

https://chatbot.r2p.org.ua/

🖇Viber: https://cutt.ly/zzeWP2q

🖇Telegram: https://cutt.ly/qzeW2sX

🖇Facebook (Messenger): http://m.me/IDP.legal.aid