Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Більше 150 дітей від Пасічнянської громади пройшли тестуваннях на уроці футболу 24 квітня 2024 року від ФФУ

24 квітня 2024 року в Пасічнянській громаді відбулась особлива спортивна подія. Вперше стадіон Пнівського ліцею приймав фахівців УАФ, які у рамках проєкту з реалізації Програми розвитку талантів ФІФА УАФ, яка робить акцент на пошуках молодих талантів, провели тестування учнів молодших класів закладів освіти Пасічнянської громади.

Взяти участь у тестуванні та показати свої природні здібності виявили бажання 150 хлопчиків та дівчат з Пнівського, Пасічнянського, Зеленського ліцеїв, Білозоринської, Максимецької, Черниківської гімназії, Зеленської початкової школи.

Після виконання Державного Гімну всі учасники разом хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих воїнів.

На урочистому відкритті заходу юних учасників тестування та їх наставників -вчителів привітали Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, голова Івано- Франківської обласної асоціації футболу Тарас Клим, начальник відділу юнацького футболу Української асоціації футболу Валерій Золотухін, голова Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Нестерук.

До привітань долучилися танцювальний колектив Максимецького сільського будинку культури та художній керівник Битківську СБК Тетяна Максимюк які подарували всім учасникам спортивного заходу чудовий танець та задушевну українську пісню.

Під час урочистого заходу діти отримали від організаторів пам’ятні медалі та сертифікати за участь у новому цікавому проєкті, а також футбольний інвентар та м’ячі від УАФ.

Після урочистої частини діти разом із тренерами футбольної академії УАФ та своїми вчителями фізичного виховання долучилися до тестів. Ім потрібно було пробігти 30 м на швидкість без м’яча та з м’ячем, виконати стрибки в довжину, а також пройти тести «Іллінойс» і «Смарт Голс» на контроль координаційних здібностей, спритності та швидкості без м’яча та з м’ячем.

За підсумками тестувань національна асоціація вираховує єдиний показник для всіх учасників та вносить дані в єдину базу УАФ. Найбільш же здібні маленькі футболісти матимуть шанс потрапити до футбольних академій.