Боксер суперваговик Василь Ткачук переможець благодійного вечора боксу в категорії +92 кг.
27 серпня 2022 року у Львові відбувся благодійний вечір боксу, кошти від якого будуть спрямовані 80-ій окремій десантно-штурмовій бригаді.
В благодійному спортивному заході, організаторами якого виступили Львівська асоціація професійного боксу та федерація боксу Львівської області, взяли участь боксери різних вагових категорій з багатьох областей України. В програмі змагань було 8 поєдинків, у яких звання сильнішого виборювали 16 майстрів шкіряної рукавички.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/1-9.jpg)
Зокрема в категорії +92 кг (7 поєдинок) змагався боксер суперваговик, наш краянин Василь Ткачук, який в боксерському двобої переміг Кирила Стоянчева з м. Запоріжжя
.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/08/2-6-768x1024.jpg)