Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ВІТАННЯ З ХРАМОВИМ ПРАЗНИКОМ УСПІННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Щорічно в кінці літа, 28 серпня християни східного обряду відзначають свято Успіння Пресвятої Богородиці – свято упокоєння, воскресіння та прославлення Матері Божої. В цей день згадуємо про закінчення земного життя Пречистої Діви Марії, але свято є радісним, тому що знаменує відхід Божої Матері до Царства Небесного. Церква розповідає, що після розп’яття, воскресіння і вознесіння Ісуса Христа його мати Діва Марія провела останок свого земного життя у Єрусалимі, проповідуючи християнство.

Всечесний отче Володимире, всечесний отче Петре! Дорога святочна парафіяльна громадо храму “Успіння Пресвятої Богородиці” селища Битків! Щиро та сердечно вітаємо Вас з храмовим святом!

У цей святковий день, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації всіх планів. Нехай незгасне світло віри і високе покровительство Пресвятої Богородиці буде завжди із Вами та Вашими родинами. Нехай Пресвята Богородиця дарує кожному з Вас радість і мир, зміцнює у витривалості й вірі, захистить у годину негоди своїм покровом і збереже народ України у любові, вірі та єдності! Нехай овіяне славою свято додасть нам наснаги та оптимізму, а Пресвята Богородиця повсякчас підтримує нас, оберігає мужніх українських воїнів й їхні життя у боротьбі за незалежність нашої держави!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, староста Битківського старостинського округу Олег Юрчилюк.