Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання з храмовим святом “Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці”

22 грудня християнами Східного обряду відзначається свято Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії Святою Анною. Свято Непорочного Зачаття показує нам велич, гідність і святість Пречистої Діви Марії, Її значення у відкупленні людського роду та заохочує нас до вшанування та наслідування Матері Божої. Усе життя Марії – приклад святості для кожного християнина. Оскільки Непорочна Богородиця народила Спасителя, який є джерелом усіх дарів і ласк, для українців свято Непорочного Зачаття особливо радісне тим, що освітлює час очікування Різдва Спасителя.

Всечесний отче Миколо, Всечесний отче Ярославе! Дорогі парафіяни Церкви “Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії” села Пнів! Щиро вітаємо Вас з храмовим святом!

Нехай це величне свято принесе добро і світло до Ваших родин, затишок та Господню благодать і наповнить Ваші серця світлими почуттями віри, надії і любові.

Бажаємо усім Господнього благословення та опіки Діви Марії, міцного здоров’я, щастя і затишку у ваших родинах, миру, добра і милосердя у серцях, добробуту і благополуччя!

З повагою-Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, староста Пнівського старостинського округу Василь Гладиш.