Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

«Козацькі забави» до Дня ЗСУ відбулись в Пнівському ліцеї

🤼

Уже традиційно в Пнівському ліцеї серед учнів навчального закладу проводяться спортивні змагання «Козацькі забави». Тож і цього року, з метою належного вшанування бойового подвигу та самовідданості громадян України, які присвятили своє життя служінню українському народу, збереження та розвитку національних військових традицій, підвищення соціальної активності, зміцнення здоров’я дітей та молоді, на національно-патріотичний спортивний захід «Козацькі забави» присвячений Дню Збройних Сил України, в спортивному залі Пнівського ліцею зібралися учні та вчителі навчального закладу.

До участі у «Козацьких забавах» були залучені учні 9-А, 9-Б, 10, та 11 класів. Спортивне свято розпочалося з вшанування пам’яті Героїв, які віддали життя за нашу рідну землю.

Після спільного виконання Державного Гімну України усіх гідних нащадків великих прадідів, у чиїх жилах тече гаряча козацька кров і живе дух наших героїчних попередників з початком змагань, привітали: директор Пнівського ліцею Олег Фединяк, вчитель фізичної культури навчального закладу Марія Кінаш та вчитель предмету «Захист України» Михайло Йосипчук, які побажали усім командам успіхів в підвищенні своєї бойової майстерності та перемоги.

Із неабиякою завзятістю учасники впоралися із конкурсними завданнями: «Стройова підготовка з піснею», «Стрибки по купинах», «Одягнись за хвилинку», «Міцна дружба», «Конкурс медсестер», «Полоса перешкод», «Стрільба з рушниці», «Перетягування канату». Виконання конкурсних змагань учасниками оцінювало професійне журі, яке очолив вчитель «Захисту України» Михайло Йосипчук».

Кожен вид змагань мав своїх переможців, але у загальному підсумку команди розташувалися так:

III місце з результатом 60 балів розділили команди 9-А та 9-Б класів;

II місце з результатом 64 бали посіла команда 11 класу;

І місце «Козацьких забав» з результатом 67 балів завоювала команда 10 класу.

Переможці та призери змагань нагороджені Грамотами та солодкими подарунками.

Всіх учасників змагань запальною козацькою піснею привітав вокальний ансамбль хлопців “Козачата” під керівництвом вчителя музичного мистецтва Марії Вінтоняк.

Учасники патріотичного спортивного заходу залишилися задоволені, як результатами, так і розвагами, адже для них було головне – взяти активну участь, проявити себе та випробувати свої сили, а проведення таких заходів допомагає учнівській молоді краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми- українці.