Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Пасічнянська «Бистриця» -володар Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2022-2023 рр.

25 червня 2023 року відбулася знана спортивна подія для Надвірнянського району, та для Пасічнянської громади зокрема. На стадіоні «Нафтовик» міста Надвірна відбувся фінальний матч Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2022-2023 років між командами ФК «Лістер» (Лісна Тарновиця) та ФК «Бистриця» (Пасічна). Перший тайм закінчився нульовою нічиєю, хоч гольові моменти виникали біля воріт як однієї, так і другої команди, зате в другому таймі єдиний гол у ворота команди «Лістер», у виконанні гравця «Бистриці» Вадима Клим’юка приніс пасічнянській команді перемогу у фіналі Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2022-2023 років.

Як тільки свисток арбітра сповістив про завершення фінального кубкового матчу, не було меж радості у гравців пасічнянської «Бистриці», у тренера команди Володимира Клим’юка, Пасічянського сільського голови Андрія Гунди, та чисельних вболівальників які приїхали підтримати футбольну команду з Пасічнянської громади.

Після цього відбулася офіційна церемонія нагородження Переможця та фіналіста Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2022-2023 років, яку за пропозицією начальника відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василя Завадського розпочали зі слів подяки нашим захисникам, які в зоні бойових дій захищають Україну від російського агресора.

Зі словами подяки до футболістів обох команд звернулася Галина Іванівна Гринішак, мама військовослужбовця Миколи Гринішака.

Володарів Кубка – пасічнянську «Бистрицю» з перемогою привітав Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда. Очільник Пасічнянської громади у своєму виступі відмітив, що футболісти «Бистриці» цього року доказали, що вигравати Кубок можна без жодного легіонера та звернувся до Надвірнянської районної асоціації футболу з пропозицією відновити Чемпіонат з футболу серед юнаків, адже саме з дитячих збірних дорослі склади футбольних команд брали в свої ряди нових гравців.

Василь Завадський, виступаючи на церемонії нагородження, подякував представникам команд, які дійшли до фіналу Кубка Надвірнянського району та наголосив, що в СЕРЕДУ 28 ЧЕРВНЯ 2023 РОКУ В НАДВІРНІЙ, НА СТАДІОНІ «НАФТОВИК», ВІДБУДЕТЬСЯ РОЗІГРАШ СУПЕРКУБКА РАЙОНУ З ФУТБОЛУ МІЖ ВОЛОДАРЕМ КУБКА РАЙОНУ – ФК «БИСТРИЦЯ» (Пасічна) ТА ЧЕМПІОНОМ РАЙОНУ З ФУТБОЛУ – ФК «ЛІСТЕР» (Лісна Тарновиця)

Пам’ятними статуетками нагородили кращих гравців фінального матчу – Любомира Кубика з ФК «Лістер» та Вадима Клим’юка з ФК «Бистриця», а фіналістів Кубка футбольну команду «Лістер» нагородили медалями та Грамотою Надвірнянської районної асоціації футболу.

І ось настає довгожданна мить – Кубок Переможця Кубка Надвірнянського району з футболу сезону 2022-2023 років з рук керівника Надвірнянської районної асоціації футболу Руслана Нестерука отримує капітан команди ФК «Бистриця» Вадим Клим’юк.

Також гравці команди-переможця отримала пам’ятні медалі та Грамоту Надвірнянської районної асоціації футболу. Також пам’ятні медалі отримали арбітри фінального матчу.