Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

ФК «Горгани» (Зелена)- бронзовий призер Чемпіонату Надвірнянського району з футболу сезону 2022-2023 років

В неділю 25 червня на стадіоні «Нафтовик» відбулось нагородження переможців та призерів Чемпіонату та Першості Надвірнянського району з футболу сезону 2022-2023 років на підтримку ЗСУ “Разом Ми Сильні, в яких брали участь 8 футбольних клубів Першої Ліги та 8 футбольних клубів Другої Ліги. Пасічнянську територіальну громаду на Чемпіонаті представили 4 команди: ФК «Горгани» (Зелена), ФК «Розсіч» (Битків), ФК «Скеля» (Пнів), ФК «Бистриця» (Пасічна), на Першості : ФК «Фортуна» (Пнів).

За підсумками Чемпіонату ФК «Горгани» з села Зелена попав в трійку лідерів та зайняв третє місце маючи на своєму рахунку 18 очок. Футболісти пнівської «Скелі» зайняли четверту сходинку, футболісти битківського «Розсічу», п’яту, а футболісти пасічнянської «Бистриці» шосту сходинку в турнірній таблиці Чемпіонату. Команда Другої Ліги Пнівська «Фортуна посіла четверту сходинку в турнірній таблиці Першості.

Церемонія нагородження розпочалась з спільного виконання Державного Гімну України. З завершенням Чемпіонату та Першості Надвірнянського району з футболу сезону 2022-2023 років футбольні клуби Надвірнянського району привітали начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський, Надвірнянський міський голова Зіновій Андрійович, Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, Поляницький сільський голова Микола Поляк, заступник Ланчинського селищного голови Микола Мельник, та керівник Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Нестерук. Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда в своєму виступі зокрема відзначив, що керівництво громади робить все від них належне, щоб всі п’ять футбольних колективів Пасічнянської ТГ відчували підтримку від місцевої влади. Руслан Нестерук подякував всім командам за участь в Чемпіонаті та Першості, за підтримку наших воїнів та популяризацію футболу в районі, а представникам команд, головам територіальних громад та старостам, висловив подяку за підготовку футболістів та допомогу в організації та проведенню спортивних змагань.

Також Руслан Нестерук вручив Подяки Надвірнянської районної асоціації футболу «За розвиток, підтримку та популяризацію футболу» в своїх громадах та на теренах Надвірнянщини Пасічнянському сільському голові Андрію Гунді, Надвірнянському міському голові Зіновію Андрійовичу, Поляницькому сільському голові Миколі Поляку, Ланчинському селищному голові Надії Данилюк.

Далі, за результатами змагань, відбулось нагородження медалями та Дипломами команд, які зайняли Третє та Друге місця, Кубками, Дипломами та медалями команд, які зайняли Перше місце в Чемпіонаті та Першості.

Футболісти ФК «Горгани» з с. Зелена, які посіли в Чемпіонаті Третє призове місце, отримали медалі Чемпіонату та Диплом Надвірнянської районної асоціації футболу «За зайняте Третє місце».

Також за результатами Чемпіонату та Першості НРАФ визначила кращих воротаря та бомбардира Першої та Другої Ліги, яких нагородили статуетками. Зокрема кращим бомбардиром Чемпіонату визнаний гравець пасічнянської «Бистриці» Вадим Клим’юк, який забив в ворота суперників 19 м’ячів.