Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Привітання сільського голови з Днем Конституції України

Дорогі жителі Пасічнянської територіальної громади, наші захисники та захисниці! Щиро вітаю Вас із визначним державним святом – Днем Конституції України, який ми святкуємо 28 червня.

27 років тому, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави, спираючись на багатовікову історію українського державотворення та світовий досвід, Верховна Рада прийняла Основний Закон України. Конституція увійшла в наше життя як головний гарант державності і демократії, незалежності і соборності України та гарантує рівні права та свободи кожному її мешканцю, та найголовніше – невід’ємне право на життя.

Але російський агресор, який 24 лютого 2022 року віроломно напав на Україну, намагається забрати нашу свободу та незалежність, заборонити українську мову, захопити нашу землю та знищити українців як націю.

Тож сьогодні кращі українські сини та дочки боронять від ненависного ворога не лише цілісність і незалежність країни, а й захищають конституційний лад держави, право нашого народу на вільне і мирне життя, право самостійно будувати своє майбутнє.

У цей урочистий день щиросердно бажаю всім міцного здоров’я й родинного затишку, стійкості та витримки. Миру нам усім після Перемоги над російським окупантом.

Слава Україні!

З повагою – Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.