Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітання з Днем фізичної культури і спорту від Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради

Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради щиро вітає з Днем фізичної культури і спорту вчителів фізкультури, тренерів, спортінструкторів, ветеранів спорту, спортсменів, активістів спорту.

Спорт, регулярні заняття фізкультурою – це самоорганізація, дисципліна і бадьорий настрій, це здоровий спосіб життя І саме заняття спортом додають здобувачам освіти енергії до нових звершень.

Бажаємо всім вчителям фізичної культури, тренерам, спртінструкторам і наставником талановитих, наполегливих учнів, ще більше перемог та злетів, гарних уболівальників та усіляких життєвих гараздів. Ми вдячні вам за кожну дитину, залучену до спорту та активного способу життя!

Зичимо спортсменам наполегливості і наснаги, удачі та підкорення підкорення нових спортивних висот, вдалих стартів і перемог.

Хай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує молодість, велич духу і мужність, сприяє розвитку сфери фізичної культури і спорту, наслідує кращі традиції видатних спортсменів заради здорового та щасливого майбутнього. Успіхів Вам у справі розвитку фізичної культури і спорту!