Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Вітання Пасічнянського сільського голови з Днем фізичної культури і спорту

Шановні спортсмени, тренери, спортінструктори, вчителі фізичної культури, ветерани та шанувальники спорту!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту в Україні – святом сильних, мужніх та вольових людей! Переконаний, що саме фізкультура і спорт є для людини джерелом здоров’я, чудового настрою й оптимізму. Отож немає жодного сумніву, що лише здоровий спосіб життя сприяє здійсненню багатьох добрих справ, подальшому розвитку найкращих традицій рідного краю.

Тішить те, що в Пасічнянській територіальній громаді зростає популярність фізичної культури, популяризуються різні види спорту, примножуються багаті спортивні традиції, а спортсмени гідно представляють нашу громаду на районному, обласному рівні, всеукраїнських змаганнях та Чемпіонатах, підносять спортивний престиж України на найбільших спортивних аренах Європи та світу, з яких повертаються з нагородами. Це є гордість, слава й імідж нашої громади.

Бажаю всім спортсменам, тренерам, спортінструкторам, спортивним активістам, ветеранам, вболівальникам міцного здоров’я, великої удачі, наполегливості, наснаги та перемог, рекордних спортивних та особистих досягнень! Нехай щастить усім, хто присвятив своє життя великій справі, яка символізує силу, велич духу і мужність, сприяє популяризації та розвиткові сфери фізичної культури і спорту!

З повагою Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда.