Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Чемпіонат з волейболу серед населення Пасічнянської громади на підтримку ЗСУ -2023 приніс перемогу волейболістам села Пасічна.

6 серпня 2023 року в селищі Битків відбувся Чемпіонат з волейболу серед населення Пасічнянської ТГ на підтримку ЗСУ-2023, мета якого – збір коштів для потреб воїнів громади, які знаходяться на передовій, та зміцнення здоров’я жителів громади шляхом спортивного гарту. Організатором змагань виступив відділу молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради при підтримці сільського голови Андрія Гунди.

За право переможця змагались команди з Биткова, Пньова, Пасічної, а також волейбольні збірні адміністрації Пасічнянської сільської ради та Пасічнянського виробництва Долинського газопереробного заводу (ДГПЗ). Змагання вирішили проводити за коловою системою, тож загалом відбулося десять матчів, під час яких кожна з команд проявила витривалість та наполегливість до перемоги над суперником і навіть рясний дощ, який декілька разів пролився цього недільного дня, не зміг зігнати гравців з волейбольного майданчика.

За підсумками змагань, перемогу здобули волейболісти з села Пасічна, 2 місце посіла команда Пасічнянського виробництва Долинського газопереробного заводу, а третє місце дісталось волейболістам села Пнів.

За перемогу в Чемпіонаті волейбольна збірна села Пасічна отримала з рук сільського голови Андрія Гунди Кубок Переможця, а волейболісти ДГПЗ та села Пнів пам’ятні статуетки «СРІБНИЙ ПРИЗЕР Чемпіонату з волейболу серед населення Пасічнянської ТГ на підтримку ЗСУ-2023» та «БРОНЗОВИЙ ПРИЗЕР Чемпіонату з волейболу серед населення Пасічнянської ТГ на підтримку ЗСУ-2023»

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім спортсменам продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командного духу!