Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді завершився вокальний конкурс «Голос гір. Патріотичні пісні – 2023» та визначені його переможці

Вокальний конкурс «Голос гір. Патріотичні пісні», який відбувся в Пасічнянській ТГ у рамках мистецько-патріотичної акції «Незламна мужність поколінь», мав за мету виявити обдарованих молодих талантів в нашій громаді та підтримати бойовий дух воїнів Збройних Сил України, які мужньо захищають на передовій нашу державу від російських окупантів.

Конкурс, ініціатором якого виступив відділ культури Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради при підтримці сільського голови Андрія Гунди, проходив у два тури, конкурсанти були поділені на дві вікові категорії: молодша (віком «до 14 років») та доросла (віком «від 14 років»). Головною умовою конкурсу було виконання пісень українською мовою на патріотичну тематику.

В першому відбірковому турі, який проходив в Пнівському сільському будинку культури 28 червня 2023 року взяли участь 15 учасників в двох вікових категоріях. Оцінювання кожного конкурсанта здійснювалося професійним журі за десятибальною системою відповідно до умов вокального конкурсу.

За результатами оцінювання журі до другого фінального етапу конкурсу «Голос гір. Патріотичні пісні – 2023», який відбувся 2 серпня 2023 року в актовій залі Пасічнянського ліцею, пройшло дев’ять конкурсантів, зокрема:

в категорії «до 14 років» – Матвій Юркевич, Софія Пітчук, вокальний дует у складі Бодана та Матвія Максимюків, Анастасія Пирожук, Анастасія Михайлюк, Злата Костик;

в категорії «від 14 років» – вокальне тріо дівчат «Писанка» у складі Вікторії Осташук, Ірини Гикавець та Соломії Філюк, Андріана Рудейчук, вокальний дует у складі Соломії Лісничук та Яни Типусяк. Всі учасники фінального етапу за умовами конкурсу виконували по два вокальні твори під акомпонемент музичних інструментів або акапельно. Фіналістів щиро привітав начальник відділу культури Олексій Томин та побажав всім перемоги.

Після того як ведучий вокального конкурсу Богдан Михайлюк представив всім присутнім професійне журі, яке оцінювало фіналістів «Голосу гір» , у складі Голови журі, начальника відділу культури Пасічнянської сільської ради Олексія Томина, заступника Пасічнянського сільського голови Володимира Крошкова, начальника Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Надії Тимчук, викладачки Надвірнянської дитячої музичної школи Оксани Гордійчук та виконавця із народу, відомого автора ліричних хіп-хоп пісень, уродженця села Білозорина Василя Космірака, та розповів учасникам пісенного конкурсу про умови фінального туру, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх загиблих Героїв, які віддали своє життя за Україну. Також під час фінального етапу «Голосу гір» проходив збір коштів на потреби військовослужбовців з нашої громади, тож кожен бажаючий мав змогу фінансово підтримати наших мужніх воїнів.

В вокальному конкурсі «Голос гір. Патріотичні пісні», в якості почесних гостей, виступили та подарували всім присутнім пісні у власному виконанні співак Василь Космірак та учасниця аматорського мистецтва Битківського СБК Дарина Шпинта

По завершенні конкурсної програми начальник відділу культури Олексій Томин запросив на сцену для нагородження конкурсантів заступника сільського голови Володимира Крошкова і всіх фіналістів вокального конкурсу «Голос гір» та подякував конкурсантам за участь в мистецькому конкурсі.

Отож, за результатами оцінювання професійного журі, яке відбувалося за десятибальною шкалою відповідно до умов конкурсу, ПЕРЕМОЖЦЯМИ вокального конкурсу «Голос гір. Патріотичні пісні» в Пасічнянській територіальній громаді стали:

в категорії «до 14 років» – учениця класу фортепіано музичної школи ім. Барвінського, уродженка села Пасічна АНАСТАСІЯ МИХАЙЛЮК;

в категорії «від 14 років»- учасниця аматорського мистецтва Битківського сільського будинку культури АНДРІАНА РУДЕЙЧУК.

Переможці вокального конкурсу Анастасія Михайлюк та Андріана Рудейчук нагороджені Сертифікатом на запис пісні в професійній студії «Union Records», пам’ятними статуетками «Переможець вокального конкурсу «Голос гір. Патріотичні пісні. На підтримку ЗСУ», та отримають грошову стипендію Пасічнянської сільської ради по програмі «Обдарована громада». Всі фіналісти вокального конкурсу нагороджені статуетками “Фіналіст вокального конкурсу “Голос гір. Патріотичні пісні. На підтримку ЗСУ” Пасічнянської ТГ.

Вітаємо переможців, фіналістів та всіх учасників вокального конкурсу «Голос гір. Патріотичні пісні»та зичимо їм подальших успіхів і здобутків!