Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

Для учасників АТО/ООС діє служба психологічної та правової допомоги “Телефон довіри”

У місті Славутич Вишгородського району Київської області діє Соціально-психологічний центр м. Славутич, який здійснює соціально-психологічну, правову,  інформаційну підтримку ветеранів війни на загальнодержавному рівні.

Зокрема, при центрі діє служба психологічної та правової допомоги «Телефон довіри» для ветеранів АТО / ООС та членів їх родин. Мета діяльності служби – розширення доступу до психологічних послуг і правової підтримки ветеранів та їх близьких перед усім із сільської місцевості.

Нижче – інформація щодо діяльності Телефону довіри.

На Телефоні довіри чергують кваліфіковані фахівці-психологи та юрист, які надають підтримку у подоланні особистих та сімейних психологічних і правових проблем.

Також, фахівці Центру розробили навчальний тренінг «Толерантне ставлення до ветеранів», метою якого є підвищення обізнаності посадових осіб у питаннях особливостей світосприйняття ветеранів, відпрацювання навичок ефективної комунікації з ветеранами. Наразі відбувається складання графіків проведення таких тренінгів за участі представників регіонів України. Тривалість заходу- до 1,5 години. Режим проведення заходу- онлайн.

Для участі участі у тренінгах прохання звертайтися за телефонами: 0505446073; 0964293340 (Юрій Акименко).