До 80-и річчя УПА здіснено похід на гору “Березовачка” до бункера “Грома”
14 жовтня Зеленський сільський будинок культури, спільно з Черниківською гімназією, сільськими бібліотеками громади , Природним заповідником “Горгани” організував сходження на гору “Березовачка” до бункера полковника Миколи Твердохліба (“Грома”), яке присвятили 80-річчю створення УПА, Дню захисника і захисниць України, Дню українського козацтва та святу Покрови Пресвятої Богородиці.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310539600_1262530481189913_5059882420006742084_n-1024x768.jpg)
Сьогодні, коли Україна відстоює незалежність у повномасштабній війні з російською федерацією, обидві пам’ятні дати тісно переплітаються. Їх поєднують боротьба за державність проти московського режиму і тяглість військових традицій.
![](https://pasichna-tg.gov.ua/wp-content/uploads/2022/10/310480547_1262530061189955_4486333631315819876_n-768x1024.jpg)
Щира подяка усім тим, хто зараз боронить землю від російської навали, усім хлопцям та дівчатам на фронті та в тилу, які наближають нашу перемогу. Низький вам уклін і вічна слава полеглим Героям!