Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

В Пасічнянській громаді відзначили День захисників України, 80- річчя створення УПА та вшанували пам’ять загиблих героїв

14 жовтня – особлива дата для кожного українця. У цей день відзначаються чотири свята – Свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День створення Української Повстанської Армії, День захисників і захисниць України – велике державне свято, яке покликане вшанувати всіх тих героїв та героїнь, які мужньо захищають нашу рідну Батьківщину від ворогів.

В цей день в Пасічнянській територіальній громаді відбулися заходи вшанування пам’яті загиблих Героїв, що віддали життя за Україну у яких взяли участь сільський голова Андрій Гунда, старости, представники депутатського корпусу, працівники сільської ради, закладів освіти та культури, жителі сіл Пасічнянської громади.

Священники Пнівського деканату Коломийської єпархії УГКЦ віправили поминальні панахиди біля Символічних Могил Борців за Волю України, Стел загиблих Героїв та помолились за упокій душ всіх тих, хто віддав своє життя за Волю та Незалежність.

Щирою молитвою вшанували жителі с. Пнів, спільно з о. Миколою Костиком, пам’ять учасника АТО Юрія Головченко, який 13 жовтня 2017 року загинув від кулі снайпера в районі с. Новоолександрівка Луганської області.

Пасічнянський сільський голова Андрій Гунда, звертаючись до жителів громади, закликав всіх присутніх пам’ятати про всіх воїнів – жителів Пасічнянської територіальної громади, які захищають нас на передовій від ворога, та силою щирої молитви підтримувати кожного військогого, спільно нести свій фронт у тилу, адже тільки об’єднашись навколо Перемоги українці зможуть подолати ворога який підступно напав на нашу землю.

Отець Володимир Чорноокий, звертаючись до вірян, закликав всіх не втрачати оптимізму, надіятись і уповати на Божу поміч та заступництво Божої Матері і вірити в те що час Перемоги прийде, і, щоб зблизити ту довжгожданну мить Перемоги, потрібно не забувати за наших воїнів, щиро молитися за їх здоров’я, допомагати військовим, які ризикуючи своїм життям захищають Україну від російської навали.

Представники влади відвідали могили загиблого воїна АТО Юрія Головченко та могили загиблих Героїв російсько-української війни, жителів Пасічнянської територіальної громади Василя Крамара, Романа Мельника, Михайла Ломпаса, Олексія Стецюка, Володимира Михайлюка, Василя Шпинти, поклали квіти пам’яті, схилили голови перед світлою пам’яттю Героїв, подвигом славних синів України, які загинули, вшанували їх хвилиною мовчання.

Героїчні подвиги наших захисників назавжди залишаться в народній пам’яті, а самовідданість та віра в перемогу надихатимуть нас і надалі, додають сил та наснаги йти вперед та перемагати!

Дякуємо нашим захисникам! Слава Україні!