Сайт працює в тестовому режимі
Skip to content Skip to main navigation Skip to footer

До Дня Конституції України в Пасічнянській громаді відбувся турнір з волейболу

З нагоди відзначення 26-ої річниці Конституції України, в неділю 26 червня 2022 року в с. Зелена, на спортивному майданчику зі штучним покриттям Зеленського ліцею, з метою популяризації здорового способу життя, відбувся турнір Пасічнянської територіальної громади з волейболу серед команд Зеленої, Пасічної та Пньова.

Впродовж турнірного дня між учасниками змагань, які проходили під патронатом Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради, відбулися три драйвових та емоційних гри.

Команда села Пнів з рахунками 2:1 обіграла команди з Зеленої та Пасічної, натомість команда з с. Зелена в запальній грі отримала перемогу в команди с. Пасічна.

За підсумками змаганьперемогу святкувала пнівська команда. На другому місці опинилась збірна с. Зелена, на третьому – команда з Пасічна.

Головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління освіти, культури, молоді та спорту Пасічнянської сільської ради Марія Кузьмич, староста Зеленського старостинського округу Василь Осташук та спортінструктор Микола Сенатович нагородили переможців турніру Кубками та привітали команди з успішним завершенням змагань.